58 Aukcja Młodej Sztuki / 31 marca 2016

4. Marek Bieleń | Pogwizd I z cyklu Z głagolicą w tle, 2014

Aukcja dziAukcje archiwalne58 Aukcja Młodej SztukiPogwizd I z cyklu Z głagolicą w tle, 2014
Pogwizd I z cyklu Z głagolicą w tle, 2014

Marek Bieleń

olej, płótno, 65 x 85 cm
sygn. p. ś.