38. Marcin Ziółkowski | 293, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.293, 2020
38
293-2020-marcin-ziolkowski

Marcin Ziółkowski

293, 2020

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie: Marcin Ziółkowski

Cena wylicytowana
2 000 zł