25 Aukcja Sztuki XXI wieku / 20 października 2021

9. Marcin Wygoda | Moon Exploration, 2021

Strona głównaAukcje archiwalne25 Aukcja Sztuki XXI wiekuMoon Exploration, 2021
moon-exploration-2021-marcin-wygoda

Marcin Wygoda (ur. 1983)

Moon Exploration, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygnowany na odwrocie: 'Marcin Wygoda | Moon Exploration | 100x100 2021 | [sygnatura]'

Marcin Wygoda
Kochający naturę, czerpie z niej inspiracje do swoich prac oddając jej w zamian troskę. Obserwuje otaczający go świat i uwiecznia go filtrując na swój sposób. Poszukuje w kolorach harmonii, więzi i równowagi, jednocześnie łączy ze sobą nieoczywiste barwy
Cena wylicytowana
5 500 zł