41 Aukcja Młodej Sztuki / 18 października 2014

24. Marcin Painta | Europa, Europa 20, 2012

Strona głównaAukcje archiwalne41 Aukcja Młodej SztukiEuropa, Europa 20, 2012
Europa, Europa 20, 2012

Marcin Painta

Europa, Europa 20, 2012

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
650 zł