19 Aukcja Sztuki XXI wieku / 3 czerwca 2020

1. Marcin Maciejowski | Final Party, 2006

Aukcja dziAukcje archiwalne19 Aukcja Sztuki XXI wiekuFinal Party, 2006
Final Party, 2006 - 1Final Party, 2006 - 2Final Party, 2006 - 3Final Party, 2006 - 4Final Party, 2006 - 5

Marcin Maciejowski (ur. 1974)

Final Party, 2006

olej, płótno, 80 x 110 cm, sygnowany na odwrocie: '"FINAL PARTY | M. MACIEJOWSKI | 06.'

Cena wylicytowana
76 000 zł