25 Aukcja Sztuki XXI wieku / 20 października 2021

7. Marcin Błach | Wielbiciel przyrody, 2021

Strona głównaAukcje archiwalne25 Aukcja Sztuki XXI wiekuWielbiciel przyrody, 2021
wielbiciel-przyrody-2021-marcin-blach

Marcin Błach (ur. 1986)

Wielbiciel przyrody, 2021

akryl, spray, płótno, 70 x 100 cm, sygnowany na odwrocie: 'Marcin Błach, 2021'

Marcin Błach Absolwent malarstwa w Kolegium Sztuk Pięknych UMSC w Kazimierzu Dolnym. Dyplom w 2012 r. pod kierunkiem dr hab. Mariusza Drzewińskiego. Studia drugiego stopnia na Wydziale Artystycznym UMSC w Lublinie. W 2014 r. uzyskał tytuł magistra sztuki w pracowni dr hab. Wiesława Procia. W działalności artystycznej zajmuje się głównie malarstwem, tworzy obrazy zarówno na płótnie jak i w przestrzeni miejskiej, zajmuje się komiksem oraz twórczością ilustratorską. Od wielu lat interesuje się szeroko rozumianym street artem.
Cena wylicytowana
6 000 zł