20 Aukcja Sztuki XXI wieku / 22 sierpnia 2020

41. Marcin Błach | Squarepushers 178, 2020

Strona głównaAukcje archiwalne20 Aukcja Sztuki XXI wiekuSquarepushers 178, 2020
41
squarepushers-178-2020-marcin-blach

Marcin Błach (ur. 1986)

Squarepushers 178, 2020

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygnowany na odwrocie: 'Marcin Błach, 2020'

Marcin Błach Absolwent malarstwa w Kolegium Sztuk Pięknych UMSC w Kazimierzu Dolnym. Dyplom w 2012 r. pod kierunkiem dr hab. Mariusza Drzewińskiego. Studia drugiego stopnia na Wydziale Artystycznym UMSC w Lublinie. W 2014 r. uzyskał tytuł magistra sztuki w pracowni dr hab. Wiesława Procia. W działalności artystycznej zajmuje się głównie malarstwem, tworzy obrazy zarówno na płótnie jak i w przestrzeni miejskiej, zajmuje się komiksem oraz twórczością ilustratorską. Od wielu lat interesuje się szeroko rozumianym street artem.
Cena wylicytowana
3 400 zł