Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

76. Marceli Harasimowicz | Zamek w Crikvenicy (Chorwacja), 1902 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Zamek w Crikvenicy (Chorwacja), 1902 r.
76
Zamek w Crikvenicy (Chorwacja), 1902 r.

Marceli Harasimowicz (1859 Warszawa - 1935 Lwów)

olej, płótno, 45 x 60 cm, sygn. i dat. l.d.: Mharasimowicz / Cirkvenica 1902

Marceli Harasimowicz Warszawa-Lwów