Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2020

37. Marc Sterling | Martwa natura

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiMartwa natura
37
martwa-natura-miasto-za-lasem-marc-sterling

Marc Sterling (1898 Rosja – 1976 Paryż ?)

Martwa natura

olej, płótno, 38 × 61 cm
sygn. l. d.: M. Sterling