95. Marc Sterling | Martwa natura

aAukcje archiwalneVaria 33Martwa natura
95
Martwa natura - 1Martwa natura - 2

Marc Sterling (1898 Rosja – 1976 Paryż ?)

Martwa natura

olej, płótno, 38 x 61 cm, sygn. l.d.: MSterling