30 Aukcja Sztuki XXI wieku® / 10 grudnia 2022

17. Malwina Puszcz | #E39A94, 2022

Strona głównaAukcje nadchodzące30 Aukcja Sztuki XXI wieku®#E39A94, 2022
Malwina Puszcz | #E39A94, 2022

Malwina Puszcz (ur. 1992)

#E39A94, 2022

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygnowany na odwrocie: 'Malwina | Puszcz | 2022'

Malwina Puszcz
Estymacja:
7 000 - 9 000 zł
Cena wywoławcza:
4 800 zł