Aukcja Sztuki XXI wieku / 28 maja 2022

13. Malwina Puszcz | #9E165A, 2022

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja Sztuki XXI wieku#9E165A, 2022
Malwina Puszcz | #9E165A, 2022

Malwina Puszcz (ur. 1992)

#9E165A, 2022

akryl, płótno, 120 x 120 cm, sygnowany na odwrocie: 'Malwina | Puszcz | 2022'

Malwina Puszcz
Estymacja:
12 000 - 15 000 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł