26 Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 grudnia 2021

18. Malwina Puszcz | #27504F, 2021

Strona głównaAukcje nadchodzące26 Aukcja Sztuki XXI wieku#27504F, 2021
Malwina Puszcz | #27504F, 2021

Malwina Puszcz (ur. 1992)

#27504F, 2021

akryl, płótno, 120 x 120 cm, sygnowany na odwrocie: 'Malwina | Puszcz | 2021.'

Malwina Puszcz
Estymacja:
10 000 - 14 000 zł
Cena wywoławcza:
4 000 zł