24 Aukcja Sztuki XXI wieku / 21 sierpnia 2021

20. Malwina Puszcz | #1A151B, 2021

Strona głównaAukcje archiwalne24 Aukcja Sztuki XXI wieku#1A151B, 2021
1a151b-2021-malwina-puszcz

Malwina Puszcz (ur. 1992)

#1A151B, 2021

akryl, płótno, 120 x 150 cm, sygnowany na odwrocie: 'Malwina | Puszcz | 2021'

Malwina Puszcz
Cena wylicytowana
16 000 zł