78 Aukcja Młodej Sztuki / 25 września 2019

26. Malwina Puszcz | #0000cc, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne78 Aukcja Młodej Sztuki#0000cc, 2019
26
#0000cc, 2019

Malwina Puszcz (ur. 1992)

#0000cc, 2019

akryl, płótno, 100 x 140 cm, sygn. na odwrocie: Malwina Puszcz 2019

Malwina Puszcz
Cena wylicytowana
1 100 zł