7. Malwina Jagóra | Na parkiecie, 2019

HomeAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Na parkiecie, 2019
na-parkiecie-2019-malwina-jagora

Malwina Jagóra

Na parkiecie, 2019

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: M.Jagóra