79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

20. Malwina Jagóra | Gdzie jedziemy?, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej SztukiGdzie jedziemy?, 2019
Gdzie jedziemy?, 2019

Malwina Jagóra

Gdzie jedziemy?, 2019

akryl, płótno, 130 x 90 cm, sygn. p.d.: MJagóra 2019

Cena wylicytowana
1 300 zł