78 Aukcja Młodej Sztuki / 25 września 2019

31. Malwina Jagóra | Czekająca w aucie, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne78 Aukcja Młodej SztukiCzekająca w aucie, 2019
31
Czekająca w aucie, 2019

Malwina Jagóra

Czekająca w aucie, 2019

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. P.d.: Mjagóra 2019

Cena wylicytowana
1 000 zł