66 Aukcja Młodej Sztuki / 9 marca 2017

63. Małgorzata Sęk | Warm Afternoon, 2013

aAukcje archiwalne66 Aukcja Młodej SztukiWarm Afternoon, 2013
63
Warm Afternoon, 2013

Małgorzata Sęk

Warm Afternoon, 2013

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: Sęk

Małgorzata Sęk Ukończyła z wyróżnieniem ASP w Łodzi w 1999 r. Dyplom z malarstwa i projektowania ubioru, zdobyła nagrodę Prezydenta Miasta Łodzi w 2000 r. W 2004 r. miała wystawę zbiorową z najzdolniejszymi absolwentami pracowni malarskiej prof. M. Wagnera i M. Wilczyńskiego. Zajmuje się głównie malarstwem akrylowym (tematem są ludzie, zwłaszcza interesuje ją świat Kobiet) i ilustracje.
Cena wylicytowana
700 zł