80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

42. Małgorzata Rusiecka | Mam na was oko, 2020

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiMam na was oko, 2020
42
Mam na was oko, 2020

Małgorzata Rusiecka

Mam na was oko, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: Rusiecka, oraz na odwrocie: Małgorzata Rusiecka| Mam na Was oko | 2020

Cena wylicytowana
1 000 zł