16. Małgorzata Rukszan | Vision quest, 2020

HomeAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Vision quest, 2020
vision-quest-2020-malgorzata-rukszan

Małgorzata Rukszan (1986)

Vision quest, 2020

akryl, szlagmetal, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie: Vision quest, M. Rukszan, OL 2020

Małgorzata Rukszan Ur. w 1986 r. Tematem prac artystki - pełnych koloru i światła - są ludzie, architektura oraz baśniowy świat odwołujący się do wyobraźni. Uprawia malarstwo akrylowe i olejne, zajmuje się fotografią oraz grafiką komputerową. JeJ prace znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą. Współpracuje z galeriami. Ważniejsze konkursy i wystawy: 2014 - I miejsce w konkursie "Pick Your Art - najlepsze portfolio" - Pickarter - Art, Design&Fashion - Virtual gallery; 2015 r. - Udział w "III Piotrkowskie Biennale Sztuki" - wystawa główna; 2015 r. - I miejsce w konkursie "11/11 – Wolność, kochasz i rozumiesz?", w kategorii grafika - CK Agora Wrocław .