69 Aukcja Młodej Sztuki / 12 października 2017

23. Małgorzata Rukszan | Pogoda w paski - Złote pola II, 2017

HomeAukcje archiwalne69 Aukcja Młodej SztukiPogoda w paski - Złote pola II, 2017
Pogoda w paski - Złote pola II, 2017

Małgorzata Rukszan (1986)

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Małgorzata Rukszan Ur. w 1986 r. Tematem prac artystki - pełnych koloru i światła - są ludzie, architektura oraz baśniowy świat odwołujący się do wyobraźni. Uprawia malarstwo akrylowe i olejne, zajmuje się fotografią oraz grafiką komputerową. JeJ prace znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą. Współpracuje z galeriami. Ważniejsze konkursy i wystawy: 2014 - I miejsce w konkursie "Pick Your Art - najlepsze portfolio" - Pickarter - Art, Design&Fashion - Virtual gallery; 2015 r. - Udział w "III Piotrkowskie Biennale Sztuki" - wystawa główna; 2015 r. - I miejsce w konkursie "11/11 – Wolność, kochasz i rozumiesz?", w kategorii grafika - CK Agora Wrocław .
Cena wylicytowana
800 zł