72 Aukcja Młodej Sztuki / 20 czerwca 2018

74. Małgorzata Rukszan | Pogoda w paski - Międzyczasy, 2018

HomeAukcje archiwalne72 Aukcja Młodej SztukiPogoda w paski - Międzyczasy, 2018
74
Pogoda w paski - Międzyczasy, 2018

Małgorzata Rukszan (1986)

akryl, szpachla, werniks satynowy, płótno, 70 x 100 cm, sygn. l.d.: M. Rukszan, IV.2018 oraz na odwrocie: M. Rukszan, akryl, werniks satynowy, 2018 r.

Małgorzata Rukszan Ur. w 1986 r. Tematem prac artystki - pełnych koloru i światła - są ludzie, architektura oraz baśniowy świat odwołujący się do wyobraźni. Uprawia malarstwo akrylowe i olejne, zajmuje się fotografią oraz grafiką komputerową. JeJ prace znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą. Współpracuje z galeriami. Ważniejsze konkursy i wystawy: 2014 - I miejsce w konkursie "Pick Your Art - najlepsze portfolio" - Pickarter - Art, Design&Fashion - Virtual gallery; 2015 r. - Udział w "III Piotrkowskie Biennale Sztuki" - wystawa główna; 2015 r. - I miejsce w konkursie "11/11 – Wolność, kochasz i rozumiesz?", w kategorii grafika - CK Agora Wrocław .
Cena wylicytowana
1 000 zł