80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

39. Małgorzata Rukszan | Mikroiluzja, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiMikroiluzja, 2019
39
Mikroiluzja, 2019

Małgorzata Rukszan (1986)

Mikroiluzja, 2019

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: M. Rukszan, XII. 2019r. oraz na odwrocie: M. Rukszan, Mikroiluzja, akryl+werniks, OL 2019

Małgorzata Rukszan Ur. w 1986 r. Tematem prac artystki - pełnych koloru i światła - są ludzie, architektura oraz baśniowy świat odwołujący się do wyobraźni. Uprawia malarstwo akrylowe i olejne, zajmuje się fotografią oraz grafiką komputerową. JeJ prace znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą. Współpracuje z galeriami. Ważniejsze konkursy i wystawy: 2014 - I miejsce w konkursie "Pick Your Art - najlepsze portfolio" - Pickarter - Art, Design&Fashion - Virtual gallery; 2015 r. - Udział w "III Piotrkowskie Biennale Sztuki" - wystawa główna; 2015 r. - I miejsce w konkursie "11/11 – Wolność, kochasz i rozumiesz?", w kategorii grafika - CK Agora Wrocław .
Cena wylicytowana
1 100 zł