79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

68. Małgorzata Rukszan | Atlantyda XXI, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej SztukiAtlantyda XXI, 2019
68
Atlantyda XXI, 2019

Małgorzata Rukszan (1986)

Atlantyda XXI, 2019

akryl, płótno, 93 x 73 cm, sygn. p.d.: M. Rukszan VII.2019 oraz opisany na odwrocie: M. Rukszan, Atlandyta XXI, akryl + werniks, OL 2019

Małgorzata Rukszan Ur. w 1986 r. Tematem prac artystki - pełnych koloru i światła - są ludzie, architektura oraz baśniowy świat odwołujący się do wyobraźni. Uprawia malarstwo akrylowe i olejne, zajmuje się fotografią oraz grafiką komputerową. JeJ prace znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą. Współpracuje z galeriami. Ważniejsze konkursy i wystawy: 2014 - I miejsce w konkursie "Pick Your Art - najlepsze portfolio" - Pickarter - Art, Design&Fashion - Virtual gallery; 2015 r. - Udział w "III Piotrkowskie Biennale Sztuki" - wystawa główna; 2015 r. - I miejsce w konkursie "11/11 – Wolność, kochasz i rozumiesz?", w kategorii grafika - CK Agora Wrocław .