80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

28. Małgorzata Pabis | Unknown island, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiUnknown island, 2019
28
Unknown island, 2019

Małgorzata Pabis

Unknown island, 2019

technika własna, płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie: MAŁGORZATA PABIS

Cena wylicytowana
1 300 zł