64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

24. Małgorzata Pabis | Bez tytułu, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiBez tytułu, 2016
Bez tytułu, 2016

Małgorzata Pabis

Bez tytułu, 2016

technika własna: farba lateksowa, struktura, płatki złota, srebrny i złoty niuans, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie: Małgorzata Pabis

Cena wylicytowana
500 zł