63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

17. Małgorzata Pabis | Bez tytułu, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiBez tytułu, 2016
Bez tytułu, 2016

Małgorzata Pabis

Bez tytułu, 2016

technika własna: farba lateksowa, tynk strukturalny, płatki złota, płótno, 120 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
500 zł