61 Aukcja Młodej Sztuki / 17 września 2016

9. Małgorzata Pabis | Bez tytułu, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne61 Aukcja Młodej SztukiBez tytułu, 2016
Bez tytułu, 2016

Małgorzata Pabis

Bez tytułu, 2016

technika mieszana, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
600 zł