69 Aukcja Młodej Sztuki / 12 października 2017

25. Małgorzata Łodygowska | Neobale, 2017

Aukcja dziAukcje archiwalne69 Aukcja Młodej SztukiNeobale, 2017
Neobale, 2017

Małgorzata Łodygowska

Neobale, 2017

akryl, płótno, 70 x 80 cm, sygn. l.

Małgorzata Łodygowska Absolwentka PLP, które ukończyła z wyróżnieniem. Uczestniczyła w wystawach zbiorowych i indywidualnych. Została wyróżniona za prace z dziedziny malarstwa i fotografii. Realizuje się w także w projektowaniu graficznym. Żyje i tworzy w głuszy ziemi płockiej.
Cena wylicytowana
800 zł