47 Aukcja Młodej Sztuki / 14 marca 2015

15. Małgorzata Łodygowska | Koń, 2015

HomeAukcje archiwalne47 Aukcja Młodej SztukiKoń, 2015
Koń, 2015

Małgorzata Łodygowska

Koń, 2015

akryl, płótno, 80 x 70 cm, sygn. p. d.: Koń 015

Małgorzata Łodygowska Absolwentka PLP, które ukończyła z wyróżnieniem. Uczestniczyła w wystawach zbiorowych i indywidualnych. Została wyróżniona za prace z dziedziny malarstwa i fotografii. Realizuje się w także w projektowaniu graficznym. Żyje i tworzy w głuszy ziemi płockiej.