Aukcja Sztuki XXI wieku / 28 maja 2022

19. Małgorzata Kosiec | Ray of Light, 2021

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja Sztuki XXI wiekuRay of Light, 2021
Małgorzata Kosiec | Ray of Light, 2021

Małgorzata Kosiec (ur. 1975)

Ray of Light, 2021

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygnowany p.d.: 'KOSIEC' oraz opisany na odwrocie: 'MAŁGORZATA | KOSIEC | RAY | OF | LIGHT | 2021'

Małgorzata Kosiec Absolwentka ASP w Łodzi, dyplom z wyróżnieniem obroniła w 2000 r. Stypendystka Ministerstwa Kultury i Sztuki. Finalistka programu International Young Art 2002 domu aukcyjnego Sotheby's. Wystawy w Nowym Jorku, Tel- Avivie, Amsterdamie, Denver, Gotheborgu, Malmo, Sztokholmie, Londynie oraz liczne w Polsce. Na stałe reprezentowana przez wiodące szwedzkie galerie. Obrazy w prestiżowych kolekcjach w Polsce i zagranicą. Tworzy równolegle abstrakcje wielkoformatowe oraz portrety typograficzne, malowane unikatową techniką nawarstwiania znaków graficznych.
Estymacja:
5 500 - 7 500 zł
Cena wywoławcza:
3 800 zł