12 Aukcja Sztuki XXI wieku - Edycja kolekcjonerska / 25 sierpnia 2018

13. Małgorzata Kosiec | Radical RED, 2017

Strona głównaAukcje archiwalne12 Aukcja Sztuki XXI wieku - Edycja kolekcjonerskaRadical RED, 2017
Radical RED, 2017

Małgorzata Kosiec (ur. 1975)

Radical RED, 2017

olej, płótno, 92 x 73 cm, sygn. p.d.: KOSIEC oraz opisany na odwrocie: MAŁGORZATA KOSIEC, RADICAL RED, 2017

2017 – wystawa indywidualna „Złamania” (Fractures), Centrum Kultury Zamek w Leśnicy (Wrocław)

Małgorzata Kosiec Absolwentka ASP w Łodzi, dyplom z wyróżnieniem obroniła w 2000 r. Stypendystka Ministerstwa Kultury i Sztuki. Finalistka programu International Young Art 2002 domu aukcyjnego Sotheby's. Wystawy w Nowym Jorku, Tel- Avivie, Amsterdamie, Denver, Gotheborgu, Malmo, Sztokholmie, Londynie oraz liczne w Polsce. Na stałe reprezentowana przez wiodące szwedzkie galerie. Obrazy w prestiżowych kolekcjach w Polsce i zagranicą. Tworzy równolegle abstrakcje wielkoformatowe oraz portrety typograficzne, malowane unikatową techniką nawarstwiania znaków graficznych.
Cena wylicytowana
4 800 zł