15 Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 maja 2019

2. Małgorzata Kosiec | DARK KNIGHT, 2017

Strona głównaAukcje archiwalne15 Aukcja Sztuki XXI wiekuDARK KNIGHT, 2017
DARK KNIGHT, 2017

Małgorzata Kosiec (ur. 1975)

DARK KNIGHT, 2017

olej, płótno, 92 x 73 cm, sygn. i opisany na odwrocie: MAŁGORZATA | KOSIEC | DARK | KNIGHT | 2017

2018 – wystawa indywidualna „Alchemia”, Płocka Galeria Sztuki BWA, Płock
2018 – wystawa indywidualna „Phantoms”, Konduktorownia, Częstochowa

Małgorzata Kosiec Absolwentka ASP w Łodzi, dyplom z wyróżnieniem obroniła w 2000 r. Stypendystka Ministerstwa Kultury i Sztuki. Finalistka programu International Young Art 2002 domu aukcyjnego Sotheby's. Wystawy w Nowym Jorku, Tel- Avivie, Amsterdamie, Denver, Gotheborgu, Malmo, Sztokholmie, Londynie oraz liczne w Polsce. Na stałe reprezentowana przez wiodące szwedzkie galerie. Obrazy w prestiżowych kolekcjach w Polsce i zagranicą. Tworzy równolegle abstrakcje wielkoformatowe oraz portrety typograficzne, malowane unikatową techniką nawarstwiania znaków graficznych.
Cena wylicytowana
9 000 zł