64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

23. Małgorzata Bryndza | Byk, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiByk, 2016
Byk, 2016

Małgorzata Bryndza

Byk, 2016

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. l. d.: GBryndza

Cena wylicytowana
500 zł