69 Aukcja Młodej Sztuki / 12 października 2017

34. Małgorzata Adamczak | Cantedeskia, 2015-2016

Aukcja dziAukcje archiwalne69 Aukcja Młodej SztukiCantedeskia, 2015-2016
34
Cantedeskia, 2015-2016

Małgorzata Adamczak

Cantedeskia, 2015-2016

akryl, płótno, 70 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Małgorzata Adamczak Stypendystka The Pollock-Krasner Foundation, NY, USA, 2006. Studiowała w pracowni Jana Szancenbacha i Sławomira Karpowicza w krakowskiej ASP. Dyplom w 2000 r.