Varia 32 / 16 października 2019

36. Malarz Nieznany | Chłopiec z pejsami, 1921 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 32Chłopiec z pejsami, 1921 r.
36
Chłopiec  z pejsami, 1921 r.

Malarz Nieznany (XX w.)

Chłopiec z pejsami, 1921 r.

olej, płótno, 46 x 30 cm, sygn. i dat. p.d.: nieczytelnie / 1921

Cena wylicytowana
7 500 zł