Varia 30 / 29 czerwca 2019

18. Malarz nierozpoznany | Portret starca

HomeAukcje archiwalneVaria 30Portret starca
Portret starca

Malarz nierozpoznany (XIX w.)

Portret starca

olej, płótno, 40,5 × 32 cm
na krośnie napis: Jan Matejko Kraków

Cena wylicytowana
8 000 zł