Varia 36 / 27 czerwca 2020

59. malarz nieokreślony | Wrzosowisko

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 36Wrzosowisko
59
Wrzosowisko

malarz nieokreślony (XX w.)

Wrzosowisko

olej, płótno, 79 × 100,5 cm
sygn. p. d.: ARMolnar
opis. na odwrocie: =Ar Molnar=/=BERLIN=

Cena wylicytowana
1 200 zł