Varia 30 / 29 czerwca 2019

43. Malarz nieokreślony | Widok na góry, 1923 r.

HomeAukcje archiwalneVaria 30Widok na góry, 1923 r.
43
Widok na góry, 1923 r.

Malarz nieokreślony (1 poł. XX w.)

Widok na góry, 1923 r.

olej, tektura, 14,5 × 18 cm
sygn. i dat. p. d.: (nieczytelnie) 1923

Cena wylicytowana
450 zł