Kobiety w sztuce / 3 marca 2021

2. Malarz nieokreślony | Wenus z amorem

Strona głównaAukcje archiwalneKobiety w sztuceWenus z amorem
wenus-z-amorem-malarz-nieokreslony

Malarz nieokreślony (2 poł. XVIII w.)

Wenus z amorem

Francja, koniec XVIII w.
olej, płótno; 92,5 x 72 cm