Aukcja Dzieł Sztuki / 22 sierpnia 2020

75. Malarz nieokreślony | W zagrodzie

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiW zagrodzie
75
w-zagrodzie-malarz-nieokreslony-1305098w-zagrodzie-malarz-nieokreslony-1320340

Malarz nieokreślony (XIX w.)

W zagrodzie

olej, płótno, 32 × 39 cm
Według obrazu Friedricha Gauermanna (1807 Miesenbach – 1862 Wiedeń) ze zbiorów Muzeum Szépmüvészeti w Budapeszcie

Cena wylicytowana
8 000 zł