Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2020

71. Malarz nieokreślony | Studium aktu we wnętrzu

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiStudium aktu we wnętrzu
71
studium-aktu-we-wnetrzu-malarz-nieokreslony

Malarz nieokreślony (1 poł. XX w.)

Studium aktu we wnętrzu

olej, karton, 50 × 40 cm
sygn. l. d.: (nieczytelnie)