Varia 30 / 29 czerwca 2019

22. Malarz nieokreślony | Stogi siana o zachodzie

HomeAukcje archiwalneVaria 30Stogi siana o zachodzie
Stogi siana o zachodzie

Malarz nieokreślony (1 poł. XX w.)

Stogi siana o zachodzie

olej, tektura, 30 × 36,5 cm

Cena wylicytowana
600 zł