Varia 30 / 29 czerwca 2019

20. malarz nieokreślony | Rozlewisko

HomeAukcje archiwalneVaria 30Rozlewisko
Rozlewisko

malarz nieokreślony (XX w.)

Rozlewisko

olej, tektura, 19,5 × 30,5 cm;
sygn. l. d.: nieczytelnie

Cena wylicytowana
1 200 zł