Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2020

90. Malarz nieokreślony | Portret mężczyzny

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPortret mężczyzny
90
Malarz nieokreślony | Portret mężczyznyMalarz nieokreślony | Portret mężczyzny

Malarz nieokreślony (XVII-XVIII w.)

Portret mężczyzny

olej, płótno, 86 × 68 cm

Cena wylicytowana
0 zł