Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2020

89. Malarz nieokreślony | Polowanie z psami myśliwskimi

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPolowanie z psami myśliwskimi
89
Malarz nieokreślony | Polowanie z psami myśliwskimi

Malarz nieokreślony (XVIII/XIX w.)

Polowanie z psami myśliwskimi

olej, płótno, 72,5 × 93 cm

Cena wylicytowana
11 000 zł