Aukcja Dzieł Sztuki / 13 sierpnia 2016

59. Malarz nieokreślony | Pejzaż włoski

aAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPejzaż włoski
59
Pejzaż włoski

Malarz nieokreślony (XVIII/XIX w.)

Pejzaż włoski

olej, płótno dublowane, 48 × 57 cm