Varia 12 / 2 lipca 2016

10. Malarz nieokreślony | Pasterka

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 12Pasterka
Pasterka

Malarz nieokreślony (XIX/XX w.)

Pasterka

olej, płótno, 60,5 x 80,5 cm
sygn. nieczytelnie l. d.

Cena wylicytowana
1 400 zł