Varia 36 / 27 czerwca 2020

60. malarz nieokreślony | Nad wodą

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 36Nad wodą
60
Nad wodą

malarz nieokreślony (XX w.)

Nad wodą

olej, płótno, 71 × 101 cm
sygn. l. d.: (nieczytelnie)

Cena wylicytowana
1 100 zł